O nás

E shop motomanual.cz se zaměřuje na prodej výhradně použitého – bazarového zboží a to zejména knížek, návodů, katalogů a ostatního sběratelského materiálu s motoristickou tematikou a jiného starého zboží pro sběratele a opraváře k použití na náhradní součástky či totální renovace, nikoliv určeného k obvyklému používání.

Stále mějte na paměti, že nekupujete nové věci ale již léta používané, autentické, dobové, jejichž hodnota spočívá ne v bezvadném stavu, ale v tom, že se vůbec dochovaly.

U velmi starých knížek s vyšší cenou jsme schopni nabídnout i jejich papírovou kopii, pokud chcete ušetřit a zajímáte se spíše o obsah nikoliv o dobovost výtisku. Stačí napsat, co poptáváte.

Knihy i ostatní předměty svým stavem odpovídají obrázkům, takže vidíte přesně, co kupujete a co vidíte, mělo by být i skladem. Předem se omlouváme, že nejsme neomylní, a pokud Vám oznámíme, že tento předmět již mít nemůžete, je to způsobeno zejména tím, že se nám jej přes veškeré úsilí již nepodařilo ve skladu najít, či chybou v naší evidenci.

Zboží jsme připravení odeslat každý pracovní den Českou poštou.

Velmi preferujeme osobní vyzvednutí, navíc bez dalšího poplatku, kde si zboží na výdejně prohlédnete, a navíc Vám jej nikdo nebude nutit, když se nebude líbit, ale bohužel s jistým omezením na jen jeden den v týdnu na Praze 4 v Nuslích mezi 17 až 20 hodinou.

U knížek si můžete kromě osobního vyzvednutí zvolit poslání poštou s platbou předem na bankovní účet nebo s dobírkovým příplatkem poslat na dobírku a platit při převzetí.
U náhradních dílů a větších předmětů je uvedena většinou pouze jedna možnost, a to osobní odběr. Pokud budete chtít poslat na adresu a bude-li to s ohledem na velikost a hmotnost možné, dejte vědět na email: info@motomanual.cz a dáme vám návrh ceny dopravy. Pokud nebudete souhlasit, budeme počítat s osobním převzetím na výdejním místě. Předmět za máte rezervovaný 7 dnů, poté dojde automaticky ke stornu objednávky a nabídnutí dalšímu zájemci. U rozměrných a těžkých předmětů je možné poslání na dobírku pouze po poukázání zálohy na dopravu a dobírku předem na bankovní účet. Návrh výše dopravy a dobírky bude opět sdělen na emailovou žádost.