Doprava

Ceník dopravy

Způsob doručení Způsob platby
Osobní vyzvednutí na Praze 4 hotově na místě 0,-
Kurýrní služba na adresu GLS  (doručení do 3 – 7 dnů) -pro knížky a předměty do obálky předem na účet od 149,- (dle hmotnosti)
Kurýrní služba na adresu Zásilkovna do ČR – pro knížky a předměty předem na účet od 175,-(dle hmotnosti)
Zálohová dobírka – podrobně vysvětleno, čtěte níže odstavec “Poslání zboží na dobírku” +80,-
Kurýrní služba na adresu do ČR

Pro těžší předměty do 10 kg

předem na účet 230,-
Kurýrní služba na adresu do ČR

Pro objemné a neskladné předměty do 20 kg

předem na účet 350,-

Uvedený ceník je platný pro literaturu, sběratelské předměty a náhradní díly mají dopravu s ohledem na hmotnost a rozměry stanovenu individuálně.

Platí pro zasílání v ČR, do zahraničí neposíláme.

Uvedené ceny dopravy jsou cenami minimálními pro obvyklé hmotnosti a rozměry, u těžších a rozměrnějších předmětů bude cena dopravy vyšší než uvedená, vždy platí ta cena, která je na Vámi potvrzené objednávce!!

U náhradních dílů a větších předmětů je uvedena pouze jedna možnost, a to osobní odběr. Pokud budete chtít poslat na adresu a bude-li to s ohledem na velikost a hmotnost možné, dejte vědět na email: motomanual@seznam.cz a dáme vám návrh ceny dopravy. Pokud nebudete souhlasit, budeme počítat s osobním převzetím na výdejním místě. Předmět za máte rezervovaný 7 dnů, poté dojde automaticky ke stornu objednávky a nabídnutí dalšímu zájemci.

Poslání zboží na dobírku.

Nikde jste nenašli v objednávkovém procesu možnost poslání na dobírku, ale přesto to u nás jde, i když jinak, než jste zvyklí. Běžnou dobírku jsme opravdu zrušili, protože zákazníci si předmět objednají a nezřídka si jej na poště nevyzvednou a my hradíme ze svého jeho dopravu, kterou nám nikdo nezaplatí. S naší dobírkou se zálohou dopravy Vy ale nemusíte hradit cenu předmětu předem, ale jen to, co bude stát jeho doprava. Když si zásilku nevyzvednete, nenastavá žádný problém, zásilka se nám vrátí, je Vámi předem uhrazená, takže není žádný důvod tuto službu neposkytnout. Ještě je potřeba si uvědomit, že služba Dobírka u přepravce, např. České pošty má určitý příplatek, tedy není stejná jako je doprava bez inkasa peněz u Vás. Proto je nutné i nám při této varintě přidat k dopravě příplatek a to ve výši 80 Kč oproti uvedené ceně dopravy.
Takže jak to funguje si uvedeme na příkladu. Cena zboží, kterou si kupujete je 1000,- a cena dopravy je 129,-. Kdybyste platil(a) vše předem, zaplatíte nám na účet 1129,- a zboží pošleme, až přijde platba na účet. Pokud si vyberete poslat na dobírku se zálohou, zaplatíte předem 209,- (dopravu + příplatek 80,-) a jak peníze přijdou na účet, pošleme zboží dobírkou a vy uhradíte při jeho převzetí doma už jen částku za zboží, tj. v našem příkladu 1000,-.
Nám tento postup odradí nepřebírající zákazníky a Vám umožní neposílat velkou cenu předem.
Pokud se pro tuto zálohovou dobírku rozhodnete, stačí nás o tom informovat emailem nebo napsat do objednávkového formuláře.

 

Důležité informace:

Číslo bankovního účtu: 2700066843/2010 (Fiobanka) jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky

Osobní vyzvednutí zboží jen dva dny v týdnu vždy mezi 17°°-20°°

– nejbližší možný termín je uveden na hlavní stránce e-shopu

– toto datum Vám bude navíc oznámeno e-mailem po dokončení a přijetí objednávky

adresa pro osobní vyzvednutí: Svatoslavova 35, Praha 4